× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medinfo24.pl

Informacje o zdrowiu, urodzie i medycynie

Wybielanie zębów – jakie metody są proponowane?

lip 29, 2021
uśmiech

Piękny uśmiech może być naszą wizytówką w oczach innych. Nie powinno więc być zaskoczenia, że obecnie zwraca się mocno uwagę na to jak można o uśmiech zadbać, jakie metody można wykorzystać, by zęby prezentowały się doskonale. Między innymi wśród tych zabiegów, które z roku na rok zyskują zwolenników znajduje się między innymi wybielanie zębów. To usługa, która pozwala  uzyskać wyjątkowe efekty jeśli chodzi o poprawę wyglądu uzębienia. Ta zmiana jest w tym przypadku widoczna gołym okiem, a to zachęca kolejne osoby do tego, by decydowali się z tego zabiegu skorzystać.

Śnieżnobiałe zęby – efekt wybielania

Śnieżnobiały uśmiech kojarzy się wielu osobom z gwiazdami telewizji. I faktycznie coś w tym jest, ponieważ właśnie osoby z pierwszych stron gazet często chwalą się pięknie lśniącymi zębami. Co jednak za tym się kryje? To właśnie efekt wykonanego zabiegu wybielania zębów. Obecnie w profesjonalnych gabinetach stomatologicznych taki zabieg wykonywany jest różnymi metodami. Nowoczesna stomatologia estetyczna doskonale się rozwinęła i warto bliżej poznać jej możliwości.

Wybielanie samodzielne czy w profesjonalnym gabinecie

Teoretycznie są różne pasty wybielające, szyny wybielające, które można stosować w swoim domu, by wybielać zęby, jednak wydaje się, że takie metody są dyskusyjne i nie zawsze mamy gwarancje, że będą dla nas bezpieczne. Dlatego w tym zakresie warto mieć przede wszystkim zaufanie do profesjonalnych gabinetów. Pod hasłem wybielanie zębów Kraków można liczyć na oferty gabinetów stomatologi estetycznej, gdzie wybielanie zębów odbywa się pod okiem specjalistów, którzy będą w stanie zrobić to w pełni profesjonalnie. Metody jakie obecnie się stosują mogą mieć formę nakładkową, którą stosuje się w domu. W takim przypadku nakłada się specjalną szynę z żelem wybielającym na zęby w zaciszu własnego domu. W gabinetach jednak bardziej popularna staje się metoda realizowana właśnie w gabinecie pod okiem stomatologa. W tym przypadku wykorzystuje się silny żel wybielający, który umieszcza się na zębach i jego działanie aktywuje się odpowiednimi źródłami światła. Takie wybielanie pozwala na poprawę wyglądu zębów, ponieważ dochodzi do wybielenia nawet o 7-8 odcieni. Jednocześnie metoda gabinetowa jest o tyle dobrym wyborem, że charakteryzuje się wysoką skutecznością a realizowana jest pod okiem specjalistów więc jest również metodą w pełni bezpieczną. Warto więc znaleźć profesjonalny gabinet stomatologiczny i tam skorzystać z usługi wybielania zębów pod okiem doświadczonego specjalisty z zakresu stomatologi estetycznej.