× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medinfo24.pl

Informacje o zdrowiu, urodzie i medycynie

Przedłużanie włosów za pomocą metody Flip-in

maj 30, 2021
włosy

Obecnie na rynku istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania włosów. Nie ma konieczności wydawania fortuny na zabiegi wszczepiania włosów, nie trzeba też obciążać swojej fryzury dopinanymi w salonie fryzjerskim kosmykami. Jakie są sposoby na bujną czuprynę bez niszczenia swoich naturalnych włosów?

Flip-in – lekkość noszenia i łatwe zakładanie

Włosy doczepiane metodą flip in to doskonały sposób na zagęszczenie fryzury w zaledwie kilka sekund. Oprócz taśmy, w którą wszyte są włosy, produkt posiada również niewidoczną, rozciągliwą gumkę – żyłkę. Trzyma ona doczepiane włosy w miejscu w sposób delikatny i niezauważalny. Poza tym taśma wyposażona jest również w spinki, utrzymujące całość bezpiecznie w jednym miejscu.

Główną zaletą tej metody przedłużania włosów jest jej lekkość i komfort w noszeniu. Nie musimy się martwić, że całość się przesunie lub odpadnie, gdyż zabezpieczenia w postaci spinek oraz dodatkowej gumki zapewniają pewne osadzenie na głowie. Sama konstrukcja tego typu doczepów pozwala na swobodne dobieranie gęstości fryzury poprzez manipulowanie ilością doczepionych włosów.

Kolejną rzeczą wartą wspomnienia jest łatwość w zakładaniu. Brak konieczności angażowania osób trzecich oraz prosty sposób zakładania doczepu, czynią z niego produkt, po który sięgnąć może każda osoba pragnąca gęstszej fryzury.

Doczepiane włosy – dla kogo?

Utarło się błędne twierdzenie, że przedłużanie włosów nadaje się tylko dla osób, których naturalne włosy są mocne i grube. Ale to osoby o osłabionych i cienkich włosach najczęściej pragną ich pogrubienia.

Decydując się na przedłużanie włosów, należy wiedzieć, że istnieje ogromna ilość sposobów na gęstszą fryzurę. Idealnym przykładem jest flip-in. Doczep zakładany tą metodą to doskonałe rozwiązanie dla osób, których naturalne włosy są cienkie lub łatwo wypadają. Dzięki temu, że doczep jest lekki i nie obciąża włosów, nie powodując tym samym zniszczeń i utraty włosów.

Jaki jest flip-in?

Tym, co odróżnia go od konkurencji jest

  • prostota obsługi,
  • komfort noszenia,
  • łatwość pielęgnacji.

Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie pielęgnacja doczepu, jego mycie i suszenie – nie wymaga wiele czasu i pracy. Produkt niezwykle długo zachowuje swoje walory. Można go również dowolnie wystylizować, przyciąć, kręcić, prostować, bez względu na temperaturę, gdyż mamy do czynienia z włosami naturalnymi. Włosy są wyjątkowo miękkie i gładkie, a ich struktura przypomina włosy słowiańskie.

Włosy flip in to doskonały wybór w przypadku, gdy chcemy zagęścić włosy bez ich obciążania, a także gdy zależy nam na naturalnym wyglądzie bez efektu sztuczności.