× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medinfo24.pl

Informacje o zdrowiu, urodzie i medycynie

Jakie gadżety erotyczne warto posiadać w swojej sypialni?

lip 22, 2021
gadżety

Gadżety erotyczne są w stanie podnieść temperaturę w naszej sypialni. Gdy chcemy spróbować czegoś nowego, czy też gdy wkradła się do naszego łóżka koniecznie należy się nimi wspomóc. Sprawdźmy, które gadżety okażą się pomocne i z pewnością przypadną nam do gustu.

Korki analne coraz bardziej popularne

Gadżety erotyczne są coraz bardziej popularne. Do najbardziej popularnych gadżetów należą korki analne. Jak wygląda analna zatyczka? Jak się ją stosuje? Sprawdźmy to. Jeśli jeszcze nie mieliśmy przyjemności korzystania z nich, to na pewno poniżej znajdziemy dla siebie wiele cennych informacji, które okażą się przydatne w sypialni.

Korek analny stosowany jest zarówno przez mężczyzn, jak i także przez kobiety, którzy to są otwarci na analny seks. Seks analny jest nazywany grecką miłością, polega na samej penetracji odbytnicy partnerki czy też partnera. Znano go już oraz praktykowano w starożytności. Za jego odkrywców się uważa mieszkańców Peloponezu.

Według miłośników tejże formy zbliżeń analna stymulacja, zarówno za sprawą penetracji, jak i także przy użyciu gadżetów, otwiera drzwi do głębokich oraz nieznanych doznań, które z czymś trudno porównać. Jednak analny seks wciąż jest samym tematem tabu. Nie zawsze się spotyka z pełnym zrozumieniem, ale mimo coraz to większej otwartości kwestii seksu, budzi nadal kontrowersje. Przynajmniej w naszym kraju.

Wielu osobom analny seks się kojarzy z dyskomfortem fizycznym i psychicznym. Dolegliwości bólowe odbytu, jak i także krwawienie z odbytu wiąże się z nieumiejętnym rozpoczęciem przygody z seksem analnym. Aby uniknąć tego, analnym amatorom seksualnych doznań z pomocą przychodzi analna zatyczka. Stosowana w sposób prawidłowy umożliwia rozluźnienie mięśni, a co idzie za tym, uniknięcie przykrych sytuacji podczas seksu. Przeczytaj poradnik dotyczący wyboru korka analnego.

Analną zatyczkę stosuje się najczęściej, aby urozmaicić życie seksualne oraz wywołania stanu podniecenia. Sprawdza się zarówno podczas wstępnej gry czy też masturbacji, jak i także podczas stosunku, co niewątpliwie zwiększa samą intensywność orgazmów, zaś u kobiet zwęża znacznie pochwę, dociskając do penisa jej ścianki.

Jak wybrać odpowiednie lubrykanty?

Wiemy już, że najpopularniejsze gadżety erotyczne to korki analne. Do gadżetów zaliczają się także lubrykanty. Są to nawilżające substancje, które zmniejszają tarcie podczas stosunku. Mogą stosowane być ze zdrowotnych względów, jak i także w celu urozmaicenia naszego życia seksualnego. Lubrykanty różnią się między sobą kolorem, konsystencją, składem, zapachem, a także samym smakiem. Poznajmy zalety stosowania lubrykantów i wybierzmy odpowiedni dla siebie rodzaj, jak i także dla swojego partnera.

Kupując lubrykant należy szczególną uwagę zwrócić na skład. Wiele substancji, które zostały użyte do produkcji nawilżających żeli podnosi ryzyko wystąpienia alergii, jak i także podrażnień. Należy się wystrzegać na przykład gliceryny w składzie. Jest to dosyć ciężka oraz oleista substancja. Ciężko jest ją wymyć z pochwy i w związku z tym przyczyniać się może do powstawania infekcji pęcherza czy też drożdżycy. Wystrzegajmy się także w składzie cukru. Dzięki niemu żel ma rzeczywiście słodki smak. Jednak cukier ma pewną wadę. Gdy się dostanie do pochwy, to tworzy wręcz idealne środowisko do rozwoju grzybów oraz także bakterii.

Najlepsze gadżety erotyczne

Najlepsze gadżety erotyczne są błyszczące, mają przepiękne kolory i zostały stworzone dla naszej przyjemności. Na pewno gadżety erotyczne nie są przypadkowymi propozycjami. Warto sięgnąć po gadżety najnowszej generacji, które biją już prawdziwe rekordy popularności i do tego zostały przetestowane dokładnie przed wiele par, jak i także przez wiele kobiet. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy w tym temacie nowicjuszami czy też ekspertami, każdy z nas potrzebuje urozmaicenia w sypialni. Na pewno gadżety erotyczne, które są dostępne w sex shopach przypadną nam do gustu.

Co więcej próbując raz danego gadżetu erotycznego będziemy chcieli więcej i więcej. Zwykły seks nie będzie nas już pociągał. Tego możemy być pewni. Pamiętajmy jednak o tym, aby gadżety erotyczne kupować w sprawdzonych miejscach. Wszelkie kupowane przez nas gadżety oraz stosowane powinny mieć wszelkie certyfikaty i atesty. Nigdy nie używajmy gadżetów erotycznych, które są wykonane ze sztucznych materiałów. Im skład jest bardziej naturalny, tym lepiej. Pokusimy się o ich wypróbowanie i pozwólmy, aby w naszej sypialni zapalił się żar namiętności.