× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medinfo24.pl

Informacje o zdrowiu, urodzie i medycynie

Co może zrobić dietetyk online dla zdrowego stylu życia?

wrz 24, 2020
dietetyk online

Jeśli myślałeś, że dietetyk ma pomóc Ci schudnąć, pomyśl jeszcze raz, czy to wszystko, co robi dla Ciebie? Wróć do powodów, dla których zatrudniłeś dietetyka online? Nic mniej niż ogólna sprawność fizyczna.

Ale patrząc na smukłą sylwetkę Angeliny Jolie lub dobrze umięśnione mięśnie Brada Pitta, nie zapominaj, że wewnętrzne piękno jest równie ważne, jak zdrowie Twojego ciała i narządów. Jest tylko jeden sposób, aby to osiągnąć, jedząc odpowiedzialnie.

Przyjęcie zdrowego stylu życia nie następuje po prostu, musisz nad tym pracować. Z pewną powściągliwością i mądrym myśleniem przepis na czyste jedzenie może być tak prosty.

Czy kiedykolwiek zadałeś sobie pytanie?

„Cały owoc czy tylko sok?”

„Dwa posiłki dziennie czy częsta, mała porcja?”

„Jedzenie przed treningiem czy po nim?”

Twój dietetyk udzieli Ci odpowiedzi.

Jeśli dopiero zaczynasz, to duże wyzwanie, aby skorygować lata złych nawyków żywieniowych, będziesz także potrzebować kierunku, motywacji, a przede wszystkim samodyscypliny. Praktykujący konsultanci żywieniowi robią o wiele więcej niż tylko przedstawianie planów posiłków; pomagają ci wyznaczać cele fitness, pozwalają pozytywnie odświeżyć twój styl życia i być twoim mentorem na twojej drodze do ogólnego dobrego samopoczucia.

Wybór trenera żywieniowego online oznacza, że ​​nie musisz przegapić konsultacji, nawet jeśli reszta świata znalazła się w bezprecedensowej sytuacji, takiej jak Covid-19.

Posiadanie konsultanta ds. Żywienia online ma tak wiele zalet, oto kilka z nich.

W drodze

Czas jest jednym z niewielu zasobów we współczesnym świecie. Będziesz biegać do pracy, przeskakiwać między kilkoma zadaniami w ciągu dnia, towarzysko, dbać o rodzinę, zakupy spożywcze, a wszystko to w ciągu jednego dnia.

Wiesz, że nie masz wolnego czasu, podobnie jak współcześni dietetycy. Dlatego niektórzy z najmądrzejszych z nich świadczą teraz usługi online, a możliwość łączenia się z nimi w dowolnym momencie jest ogromną zaletą, ponieważ pracują nad kształtowaniem zdrowej rutyny dla Ciebie. Oszczędza czas w podróży i niepotrzebny wysiłek.

Koniec z wymówkami na dzisiejsze pożeranie pizzy, Twój dietetyk online śledzi Twoje postępy nawet wtedy, gdy Cię tam nie ma. Nawet podróże służbowe nie będą w stanie zakłócić Twojej rutyny i nawyków żywieniowych, gdy masz konsultanta, któremu możesz się zgłosić. Kiedy będziesz żyć bez przerwy, będą w stanie polecić super jedzenie i aktywny tryb życia zgodnie z Twoimi potrzebami, a także upewnić się, że przestrzegasz planu.

Wygoda

Nawet jeśli masz do stracenia pięćdziesiąt kilogramów, sama myśl o przejeżdżaniu przez korki i długich podróżach do gabinetu dietetyka jest na tyle stresująca, że ​​odkłada plan. Dlaczego w ogóle miałbyś mieć dostęp do wszystkich potrzebnych informacji, indywidualnych konsultacji i prywatności w zaciszu własnego domu? Internet to błogosławieństwo, ale nie pozwól, by zrobiłeś z niego kanapowego ziemniaka, leniwie oglądając te filmy. Dlaczego nie poćwiczyć, aby pozbyć się tego brzucha i jak najlepiej wykorzystać porady i plany posiłków, które otrzymałeś od swojego konsultanta dietetycznego online. Ponieważ hej, będziesz musiał złożyć raport o tym, co zrobiłeś, a czego nie.

Kompletny plan odnowy biologicznej

To, co sprawiło, że pomyślałeś, że Twój dietetyk online jest tylko planistą diety, jest o wiele więcej. Twój konsultant żywieniowy online jest Twoim planistą posiłków, trenerem motywacyjnym i przewodnikiem dotyczącym dobrego samopoczucia. Często może się okazać, że niewielka zachęta ze strony przyjaciela lub pomocne informacje pomogą Ci zacząć przyjmować zdrowsze nawyki. W tym miejscu przydadzą się pomocne rady, które Twój dietetyk zamieścił w Internecie. Często znajdziesz je w jednym miejscu, od filmów motywacyjnych po historie klientów, sugestie treningowe i informacje o wartościach odżywczych na temat tego, co spożywasz. Nie musisz cały czas przeszukiwać Google.

Jedną z największych zalet mogą być nagrania wideo z sesji na żywo, które odbyłeś ze swoim dietetykiem, lub może wytyczne od niego / niej dla klientów z określonymi schorzeniami; wracaj do nich, kiedy chcesz lub potrzebujesz.

Zmniejszający koszta

Czy koszt jest powodem, dla którego jeszcze nie skonsultowałeś się z dietetykiem?

Jeśli współpracujesz z dietetykiem online w Wielkiej Brytanii, powiedzmy, że wybrałeś Omnutritionist, istnieje szansa, że ​​konsultacja online będzie tak samo wartościowa, jak osobiste spotkanie w biurze. Ponieważ dietetyk nie musi ponosić dodatkowych kosztów związanych z prowadzeniem biura, korzyść jest przenoszona na Ciebie w postaci bardziej przystępnych opłat. Nie zapominajmy o wartości, jaką wszystkie te zasoby internetowe mogą wnieść ponad cenne porady, które można uzyskać od doświadczonego, zarejestrowanego konsultanta dietetycznego.