× Portal pełni rolę zaplecza SEO i treści na nim są treściami sponsorowanymi. Informacje znajdujące się na portalu nie są poradami medycznymi. Aby zasięgnąć porady medycznej, należy skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu lub specjalistą.

Medinfo24.pl

Informacje o zdrowiu, urodzie i medycynie

Nowoczesna pielęgnacja ciała to produkty wielozadaniowe

cze 23, 2023
Nowoczesna pielęgnacja ciała to produkty wielozadaniowe

W dzisiejszych czasach, gdy nie mamy czasu na długą pielęgnację, zazwyczaj szuka się kosmetyków, które są wielozadaniowe. Takie podejście znacznie ułatwia co dzienne dbanie o twarz i o ciało. Czy znasz kosmetyki do pielęgnacji ciała, które możesz stosować, zarówno rano, jak i wieczorem? Takie, które pięknie pachną i są relaksujące?

Garnier Body Superfood to nowość i owocowy koktajl dla ciała

Twoje ciało jest codziennie narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne, na promieniowanie słoneczne, na twardą wodę, uczulającą żywność i wysuszenie. W związku z tym, nie jest łatwo kompleksowo zadbać o nasze ciało. Biorąc pod uwagę fakt, że czas na pielęgnację jest krótki i zazwyczaj jest to około kilku minut po porannym prysznicu i po wieczornej kąpieli. Optymalne rozwiązanie to kosmetyki, których można używać o każdej porze dnia. Taka jest właśnie seria Garnier Body Superfood. Zawiera ona ważne składniki aktywne i wyselekcjonowane owoce, po to aby skutecznie działać na nasze ciało i dostarczać nam przyjemności podczas stosowania. Czy wiesz że, ta nawilżająca formuła wnika aż do 10 warstw w skórę? Dzięki temu wzmacnia się naturalna bariera ochronna skóry. Te kosmetyki będą idealne dla skóry odwodnionej, która wymaga szybkiego nawodnienia i uzupełnienia składnikami odżywczymi.

Wybrane owoce mają udowodnione działanie na Twoją skórę

Aloes, arbuz, awokado czy masło kakaowe? Który zapach najbardziej Ci się podoba? Oprócz tego, że te kosmetyki pięknie pachną, to mają zbawienny wpływ na ciało. Jeśli szukasz nawilżenia opartego na kwasie hialuronowym, wybierz żel krem z arbuzem. Specjalna formuła od Garniera wzmacnia, nawilża i odżywia Twoją skórę. Z kolei krem z olejkiem z awokado i kwasami omega, odżywi twoją skórę i sprawia, że naturalna bariera ochronna skóry jest wzmocniona. Masz ekstremalnie suchą skórę? Możesz zastosować regenerujące masło do ciała, które zawiera ceramidy i masło kakaowe. Słodki zapach sprawi, że relaks po nasmarowaniu się tym kremem, jest gwarantowany. Ukojona skóra to nic trudnego, bo Garnier przygotował kojący krem z aloesem, który nawilża i odżywia, a skóra podrażniona nie swędzi. Proste składniki to sekret tych kremów do ciała, które wydobywają z natury wszystko co najlepsze. Taka całościowa pielęgnacja ciała to długotrwałe efekty i oszczędność czasu każdego dnia. 

Jakie są plusy używania Garnier Body Superfood?

Najważniejsza sprawa, to nawilżanie aż do 48 godzin i bogate w składniki na bazie owoców, które są przyjazne dla skóry. Nawilżenie do 10 warstw w naskórku, daje długotrwały komfort i nie trzeba się martwić o powtórne nakładanie kosmetyku. Te kremy owocowe do ciała to w większości składniki pochodzenia naturalnego. Wegańska formuła zapewnia brak składników pochodzenia zwierzęcego, co spodoba się osobom zwracającym uwagę na kwestie etyczne. Awokado jest bogate w tłuszcze odżywcze i witaminę E, dzięki czemu skóra jest bardziej miękka. Masło kakaowe wspomaga naturalną barierę ochronną skóry i jest naturalnym składnikiem w wielu produktach. Dobra kremy do ciała pomagają uzyskać optymalny poziom nawilżenia skóry, a dzięki temu spełnia ona swoje funkcje ochronne. Jest wtedy mniej podatna na podrażnienia, a my nie musimy się martwić o jej uszkodzenia.