Uprzejmie informujemy że portal MEDINFO24 nie wysyła żadnych komunikatów dotyczących wezwania do zapłaty na adresy korespondencyjne, e-mailowe a także drogą telefoniczną. OK
Katalog
Katalog
"Neurocentrum" Gabinet lekarski, diagnostyka USG lek. med. Witold Kolber. Specjalista Chirurg
"Neurocentrum" Gabinet lekarski, diagnostyka USG lek. med. Witold Kolber. Specjalista Chirurg

"Neurocentrum" Gabinet lekarski, diagnostyka USG lek. med. Witold Kolber. Specjalista Chirurg


Jaroszowice 6, 34-100 Wadowice

Tel: 602-197-568
WWW: lekarze-kolber.pl
E-mail: wkolber@wp.pl

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko:
Firma:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości:


Słowa kluczowe: chirurg, gabinet chirurgiczny, chirurgia estetyczna, chirurgia ogólna, USG diagnostyka, USG, medycyna estetyczna, andrychów, wadowice, małopolskie,

Opinie:

Marta 2014-04-13 20:10:31

Dziękuję za umiejętne wykonanie zabiegu depilacyjnego nowoczesnym laserem. Urządzenie jakie wykorzystał doktor Witold sprawiło, że włoski zostały raz na zawsze usunięte. Zaangażowany, doświadczony, bardzo wrażliwy. Nie krępowałam się ani trochę. Okazał się lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Bardzo cieszę się, że miałam okazję trafić na tego specjalistę

KAROL 2014-05-08 20:46:55

Do gabinetu udałem się na operację przepukliny pachwinowej i mogę polecić pana Kolbera. To prawdziwy fachowiec. Wytłumaczył mi dokładnie na czym polega zabieg oraz przekazał wszystkie niezbędne informacje odnośnie postępowania po jego wykonaniu. Dzisiaj została mi tylko niewielka blizna. Po operacji rana goiła się bardzo szybko, a ja byłem pod troskliwą opieką. Polecam ten gabinet.

Violetta 2014-06-03 18:04:27

Laserowe usuwanie popękanych naczynek wykonane przez dr Witolda sprawdziło się. 0 popękanych naczynek. Lekarz życzliwy. W jego gabinecie nie czułam się skrępowana. Chętny do rozmowy i bardo troskliwy. Pozdrawiam.

Hanna 2014-06-29 22:09:53

Zabieg fotoodmładzania przyniósł zaskakujące efekty. Moje zmarszczki oraz przebarwienia zniknęły bezpowrotnie. Zabieg wykonano naprawdę profesjonalnie i był on bezpieczny dla mojego zdrowia. Dodatkowo wyglądam naturalnie i młodo, a koszy był bardzo przystępny.

Ewelina 2014-08-10 11:40:48

Od jakiegoś czasu miałam problemy z regularnym miesiączkowaniem. Wybrałam się tutaj do ginekologa. Pani doktor była bardzo miła i dzięki temu bez wstydu opowiedziałam jej o swoim problemie. Porada była bardzo przydatna. Zdecydowałam się wykonać wszystkie niezbędne badania aby poznać przyczynę.

Judyta 2014-08-25 18:13:19

Chciałam dobrać odpowiednią dla siebie metodę antykoncepcji. Dlatego też zdecydowałam się pójść do pani doktor. To niezwykle kompetentna osoba. Bez skrępowania odpowiedziałam na jej pytania. To ona pomogła mi zdecydować się na tabletki antykoncepcyjne i dobrała je naprawdę znakomicie.

Sylwia 2014-09-16 13:36:59

O depilacji laserowej myślałam już dawna. Dlatego też wybrałam się na zabieg właśnie tutaj. Po całej serii moje nogi wyglądają teraz rewelacyjnie. Są one bardzo gładkie. Zbędne owłosienie zniknęło już na zawsze. Gorąco polecam wszystkim ten gabinet. Cena za depilację była bardzo korzystna.

Maja 2014-10-08 16:05:01

Gorąco pragnę polecić ten gabinet. Skorzystałam z zabiegów depilacji laserowej. To było doskonałe rozwiązanie. Zdecydowałam się na depilację nóg oraz okolic bikini. Teraz moje ciało jest naprawdę jedwabiście gładkie. Już kilka zabiegów wystarczyło, aby pozbyć się owłosienia raz na zawsze.Statystyki
Statystyki
Top 10
Top 10
Masz firmę? rfip.pl
ślub, domy weselne
Przedsiębiorcy i Firmy 24