Uprzejmie informujemy że portal MEDINFO24 nie wysyła żadnych komunikatów dotyczących wezwania do zapłaty na adresy korespondencyjne, e-mailowe a także drogą telefoniczną. OK
Katalog
Katalog
Jesienna chandra
Jesienna chandra

Jesienna chandra

Nastaje jesień, a co za tym idzie- więcej deszczu, chłodu – ogólnie „szarówka”. Do całej tej jesiennej scenerii jeszcze te ciągle spadające liście. W tym okresie niestety większość z Nas jest narażona
na bardziej natężone poczucie zmęczenia. Na szczęście są łatwe sposoby na Jporadzenie sobie z chandrą, które zostaną Wam przedstawione.

 

Staraj się spędzać więcej czasu przebywać poza domem

Mimo, iż pogoda może i nie dopisuje, nie można zamknąć się w mieszkaniu. Najlepszym rozwiązaniem na jesienną chandrę jest wyjście do znajomych lub po prostu miłe spędzenie czasu, które z pewnością przyczyni się do poprawy samopoczucia. Oczywiście odpoczynek w zaciszu też jest wskazany i raz na jakiś czas warto z niego skorzystać.

Więcej aktywności fizycznej

To kolejny sposób na rozwiązanie wspomnianego problemu. Idealna pora na skorzystanie z wizyty w najbliższym klubie fitness. Jeśli już nie chcemy zapisać się na siłownię – warto skorzystać z możliwości biegania czy jazdy na rowerze – dopóki tak naprawdę pogoda dopisuje. Można też ostatecznie wybrać się na spacery, które powinny być długie i regularne. Taka metoda przyczyni się z pewnością do poprawy odporności, która w tej porze zdecydowanie jest obniżona.

Zróżnicowana dieta

W okresie jesiennym warto zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Wprowadzić należy wówczas więcej warzyw i owoców, które wywierają duży wpływ na zdrowie i samopoczucie. Niestety warto byłoby ograniczyć spożywania kofeiny, która w dużej ilości wbrew pozorom przyczynia się jednak do pogorszenia samopoczucia. Należy pamiętać również o unikaniu sporej ilości soli i cukrów dostarczanych dla organizmu.

Jeszcze jedna ostania, ale również istotna porada. Zdecydowanie więcej uśmiechu i optymistycznego nastawienia do codziennego życia. Tak niewielkie zmiany mogą czynić cuda odnośnie znacznej poprawy nastroju.

Statystyki
Statystyki
Top 10
Top 10
Masz firmę? rfip.pl
ślub, domy weselne
Przedsiębiorcy i Firmy 24